Uk Ru
Галерея Банний комплекс

Банний комплекс під Києвом у с. Лісне поверне здоров'я, відновить життєві сили і підбадьорить ваш дух. У Лісовому ранчо на Вас чекають - парна лазня на дровах і фінська сауна з російським більярдом, камін, великий дерев'яний стіл і все необхідне для чаювання, а також кімната для реклакса. Всі неприємності і турботи забудуться і випаруються, як тільки тіло почне піддаватися обволікаючій силі гарячого повітря і жару. Не відмовте собі в задоволенні провести час з користю для здоров'я та спілкуванні в приємній компанії.

Баня під Києвом - банний комплекс з дерев'яного зрубу

Встановлена та випробувана часом традиція паритись, лікуватись, зміцнювати тіло та дух у лазні та сауні це доступний та приємний спосіб зняти втому та стрес, що накопичуються після важкої щоденної праці. Якщо раніше руська баня та фінська сауна відвідувалися лише з метою гігієни, то сьогодні найчастіше це місце для спілкування, зустрічей і приємного дозвілля, де вдало можна поєднати приємне з корисним. Сучасний оздоровчий банний комплекс має враховувати не тільки накопичений досвід та знання наших пращурів щодо банної справи, але і надати гостям можливість використовувати ароматичні масла, масаж, проводити час біля каміну, зібратися за великим столом дружньою компанією або пограти у більярд, не зайвою також буде і релакс кімната з приємною музикою.

Вартість послуг банного комплексу

Назва послуги Додаткова інформація Вартість послуги, грн.
Банный комплекс Парна на дровах (не більше 8 чол.) За 3 години 2000
  Фінська лазня (не більше 8 чол.) За 3 години 2500
Безкоштовні послуги

банні махрові рушники

2 простирадла

банні шапки

одноразові тапочки

чай, варення і бублики

російський більярд та американка

0

Для підтримання здоров’я і хорошого настрою банний комплекс під Києвом Лісне ранчо пропонує кожному бажаючому відчути цілющі властивості пари, якою Вас щедро наділить парна лазня на дровах і фінська сауна. Оцініть переваги, створені для Вашого комфортного відпочинку. Продумані до дрібниць деталі, піклування та гостинність персоналу безперечно приведуть Вас сюди знову.

Банний комплекс під Києвом у Лісному ранчо це затишний і просторий дерев’яний зруб, розділений на декілька зон відпочинку, де кожний відвідувач віднайде улюблений куточок, що відповідатиме усім можливим забаганкам та вимогливим смакам. Цікаво провести час з користю для здоров’я може одночасно до 10 осіб. В наш заміський банний комплекс входять парна лазня на дровах, фінська сауна, зала, в якій є російський більярд і американка, затишна кімната відпочинку, оснащена всією побутовою технікою і необхідним посудом, з великим столом для чаювання, каміном, що зачаровує і супутниковим телебаченням, кімната-ліжко для відпочинку і релаксації з йодованими водоростями.

Телефон для бронювання:

  097 247-86-95  (баня)

Внимание! Версия сниппета eForm (1.4.4) отличается от inc-файла (1.4.8). Пожалуйста, убедитесь в том, что версии идентичны.